Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Łódź ruszyła!

Łódź ruszyła!

27.03.2015 | Wszystkie aktualności

Pierwszy dzień, mimo iż jeszcze nie dobiegł końca, przebiega bardzo pomyślnie. Duża liczba gości i zainteresowanych klientów, napawa optymizmem. Łódź, może stanie się Waszym ulubionym miejscem na robienie zakupów z kamienia naturalnego.

To już dzisiaj i jutro wielkie otwarcie naszej nowej hurtowni w Łodzi. Piątek i sobota, 27 i 28 marca - to dni w których będziemy na Was czekać przy ul. Elektronowej 6, od 09:00 do 17:00 Musicie koniecznie nas odwiedzić! Warto przyjechać i porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy zaprezentują Wam ofertę hurtowni RR Granity. Każdy znajdzie coś dla siebie, wśród 80.000m2 i 100 kolorach do wyboru.

Ponadto czekać na Was będzie przyszny catering, moc atrakcji i oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie. Piątek i sobota - 27 i 28 marca, w godzinach 09:00 - 17:00 - czekamy na Ciebie!

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.