Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Olśniewający blask naszej nowości Vitoria White

Olśniewający blask naszej nowości Vitoria White

09.10.2015 | Wszystkie aktualności

Z przyjemnością prezentujemy nowy granit - Vitoria White, który będzie błyszczał jako blat kamienny w Twoim domu.

Świeża i lekka propozycja płyt granitowych, które świetnie sprawdzą się w kuchni czy łazience oraz na zewnątrz domu lub biura. Blat granitowy powinien cechować się trzema rzeczami - fnkcjonalnością, wytrzymałością i pięknem. Kamień Vitoria White posiada te trzy zalety, które kwalifikują go jako faworyta wśród materiałów wykorzystywanych na blat z kamienia.

Jasne kolory są bardzo uniwersalne i łatwo dopasować je do otaczającego wnętrza. Prezentowany granit posiada bardzo przyjazne dla oka i duszy kolory, które w swej uniwersalności posiadają indywidualny wymiar.

Vitoria White świetnie łączyć będzie się z płytkami granitowymi z kolekcji RR. Szeroka paleta barw i wzorów pozwoli na dobór idealnego materiału, tak by połączyć i uwydatnić blat kuchenny oraz piękno naszej kamiennej podłogi. Poniżej prezentujemy poglądowe zdjęcie materiału:

WIĘCEJ O MATERIALE TUTAJ


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.