Płyta trawertynowa Romano Classico

Kraj pochodzenia

Włochy

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Włoski trawertyn Romano Classico to połączenie klasyki w niebanalnym wydaniu z ponadczasową elegancją w nietuzinkowej odsłonie. Ta jakże przytulna, skąpana w ciepłych odcieniach beżu płyta trawertynowa doskonale sprawdzi się do każdego wnętrza. Doda odrobinę luksusu w niewielkiej łazience, będzie pięknym dopełnieniem nowoczesnego salonu oraz modnej kuchni.

Cechą charakterystyczną, która wyróżnia Romano Classico na tle innych płyt jest naturalna, nie do końca gładka i nieco porowata struktura z wypustkami. Dzięki temu ten element wykończenia wnętrz może stanowić główny dekor wybranej przestrzeni.

Wybierz płytę trawertynową Romano Classico do obudowy wanny, na ścianę albo przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym a szafkami. Ten kamień sprawdzi się też idealnie do obudowy kominka czy na parapety. Jest wyjątkowy nie tylko ze względu na włoski design, ale wykazuje też doskonałe właściwości praktyczne. Romano Classico to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz materiału najlepszej jakości, który jest trwały, ale jednocześnie wyjątkowy w swojej odsłonie, zwracając uwagę na estetykę i wygląd naturalnego kamienia.