Płyta granitowa Millenium Cream

Opis produktu

Płyta granitowa Millenium Cream z Indii, to jeden z najczęściej wybieranych materiałów do wykończenia wnętrz. Ten kamień naturalny zachwyca oryginalnym designem i cieszy użytkowników zawsze modną, klasyczną tonacją w szerokiej gamie beżu. Millenium Cream to uniwersalna płyta z granitu, którą z powodzeniem można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Najczęściej wykorzystywana jest do wykończenia łazienek oraz kuchni.

Łagodne przejścia, naturalne żyłki — płyta granitowa Millenium Cream swoim wyglądem przypomina wyjątkowo udany obraz, abstrakcję w najlepszym wydaniu. Trzeba przyznać, że natura miała przy jej tworzeniu ogromny zmysł artystyczny, dzięki czemu gdy ją wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się oryginalnym dodatkiem w domowej przestrzeni.

Płyta granitowa Millenium Cream z hurtowni RR Granity z jednej strony jest zachowawcza i subtelna w swoim beżowym wizerunku, z drugiej jednak zachwyca delikatnym, ale jakże wyrazistym dekorem, który z łatwością staje się ozdobnikiem licznych wnętrz. Millenium Cream to doskonały wybór jeśli stawiasz na jasne, ale przytulne i ciepłe przestrzenie — beż w tej odsłonie pięknie komponuje się na przykład z bielą. Ta płyta z granitu rodem z Indii doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, wykazuje też sporą dozę elegancji i luksusu, dlatego idealnie wygląda również we wnętrzach glamour. Nadaje się na blaty kuchenne i łazienkowe, parapety okienne, wykończenie ścian czy podłogi lub do wykończenia dekoracyjnego kominka w przestronnym salonie. Zdecyduj, jakie zastosowanie Millenium Cream znajdzie w Twoim domu.