Płyta granitowa Multicolor Red Płomień

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Multicolor Red płomień, to nic innego jak kamień Multicolor Red poddany obróbce, która powoduje że struktura kamienia jest chropowata i szorstka. Takie blaty granitowe są stworzone na zewnętrzne wykończenie w architekturze ogrodów. Blaty granitowe mogą być położone na stoliku przed altanką. Parapety granitowe płomieniowane są dobrą propozycją na zewnątrz biura czy sklepu. Często taki kamień wykrzystuje się jako płytki granitowe na taras czy elewację budynku.
Granity marmury mogą być polerowane lub płomieniowane jak i satynowane. Taka różnorodność pozwala na budowanie niepowtarzalnej koncepcji w architekturze wnętrz. Marmury granity z całego świata są doceniane przez magazyny branżowe. Wystroje wnętrz gdzie na podłodze znajdują się płytki marmurowe zawsze wyglądają lepiej niż z wykorzystaniem płytek ceramicznych. Płytki marmurowe w naszej hurtowni pochodzą z Hiszpanii i Włoch – zapoznajcie się z ofertą RR Granity.
Na tarasy czy schody zewnętrzne konieczne trzeba wybrać płytki granitowe w wykończeniu płomieniowanym. Zestawienie płyty z płytką pozwoli na stworzenie tarasu i schodów zewnętrznych. Natomiast wykończenie polerowane może być zastosowane na blat kamienny na zewnątrz. Granit to trwały i solidny materiał naturalny, który człowiek jedynie formuje do własnej idei i zamysu. Obraz jaki narysowała na kamieniu natura, będzie kształtował się na elementach budowlanych takich jak blaty kamienne czy posadzka.