Płyta granitowa Nero Angola

Kraj pochodzenia

Angola

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Nero Angola to piękny kamień pochodzący z Angoli. Jego orientalny charakter przeniesiony na blaty granitowe może nadać eleganckiego wyglądu naszej kuchni. Blaty granitowe mogą być wykorzystane również w biurze czy sklepie. Coraz częściej spotykamy marmury granity na posadzkach w centrach handlowych. Płytki granitowe posiadają wysoki współczynnik odporności na ścieranie. Nawet tysiące ludzi, którzy dzień w dzień przewijają się przez galerie handlowe nie są w stanie doprowadzić do zmatowienia tego materiału. Blaty granitowe o charakterystycznej czarnej barwie z czarnymi błyszczącymi drobinkami, będa prezentować się oszałamiająco. Oprócz szyku i elegancji, wniosą do wnętrza atrakcyjny wygląd glamour. Każdy chce by jego wnętrze było trendy – blaty granitowe Nero Angola tworzą porządany wygląd.
Marmury granity to nie tylko blaty granitowe. Bardzo często widzimy wykonane z kamienia parapety granitowe. Kamień Nero Angola pokazuje nowe oblicze czerni, która nie musi oznaczać już nudy i klasyki w każdym calu. Tym razem czerń na parapety granitowe wnosi świeżość do wnętrza wyciągając z niego to co najlepsze.
Kamień naturalny po odpowiedniej konserwacji staje się jednym z najbardziej cenionych materiałów budowlanych, po który chętnie sięgają styliści wnętrz i budowlańcy. Nero Angola sprawdzi się bardzo dobrze jako blat kuchenny, który łatwo utrzymamy w czystości. Blaty granitowe są praktyczne w użyciu – nie ma chyba materiału, który łączy tak dobrze dwie cechy – piękno i funkcjonalność.