Płyta granitowa Multicolor Brown

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Granity z kolekcji Multicolor Brown to fantazyjne ułożenie brązowych kolorów na kamieniu. Marmury granity rozbudzają naszą fantazję i wyobraźnię. Blaty granitowe pozwalają na spełnianie najskrytszych marzeń stylistycznych, pozostając przy naturalnych materiałach. Blaty granitowe uświetnią kuchnię – można położyć je na wyspie, wokół kuchennego zlewu, a cienkie blaty granitowe na kuchennym stole. To idealne praktyczne rozwiązanie. Blaty granitowe są bardzo wytrzymałe, co powinno przekonać nas do ich wyboru. Jeśli decydujemy się na parapety granitowe, warto wspomnieć, że nasza hurtownia dysponuje płytami o grubości 2cm, które będą się na parapety granitowe nadawać.
Marmury granity, a wśród nich Multicolor Brown – jedna z propozycji, która może przypaść Wam do gustu. Brązy są zawsze w modzie, a nasza hurtownia posiada płytki granitowe, które z pewnością dopasujecie do koloru Multicolor Brown. Kuchnia czy łazienka ozdobiona przez kamień naturalny będzie doskonałym wyborem. Możecie zdecydować się również na zewnętrzne parapety granitowe z płyty w wykończeniu płomieniowanym.
Multicolor Brown w grubości 3cm może stać się również wyśmienitym blatem kamiennym. Przycięty przez wykonawcę na odpowiedni wymiar, starannie obrobiony i wykończony, a następnie prawidłowo zaimpregnowany – będzie bardzo trwałym i silnym blatem kuchennym. Kolor jest dość uniwersalny i może stanowić bazę do wykończenia pomieszczenia dowolnymi dodatkami. Płyta wielkoformatowa starczy nie tylko na wykonanie blatu kamiennego ale i parapetów granitowych czy okładzinę ścienną nad zlewem.