Płyta granitowa Nero Marinace

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Zapewnie nigdy w życiu nie widzieliście czegoś tak pięknego i unikatowego. Tysiące kamieni zatopionych w płycie granitowej. Nero Marinace wybrany na blaty granitowe nada się do wnętrza o przemyślanej stylistyce. Blaty granitowe z tego kamienia, są dla ludzi o dużym luzie i dystansie do życia. Ich wspaniała forma przenosi nas do innego świata. Jeśli nie potraficie zrozuumieć fenomenu naturalnego kamienia, Nero Marinacie wyjaśni to w jednym spojrzeniu. Blaty granitowe można użyć do kuchni czy łazienki. Te drugie sprawią, że łazienka stanie się naszym domowym Spa. Będziemy mieć odczucie ogromnej relaksacji, jak podczas zabiegów w elitarnych gabinetach medycyny estetycznej. Blaty granitowe z tego materiały bardzo dobrze sprawdzą się również w ogrodzie czy na tarasie. Ich unikatowy wzór o mocno naturalnym charakterze – wpisze się w przyrodniczy krajobraz.
Marmury granity nie są jednakowym materiałem o strukturze zaplanowanej przez człowieka. Potrafią zaskakiwać i inspirować. Blaty granitowe Nero Marinace mogą być w wersji polerowanej lub satynowanej – co podwyższa ich atrakcyjność. Śmiało można pokusić się o płytki granitowe, które w zestawieniu z kamiennym blatem dadzą efekt „wow”.
Nero Marinace to zdecydowanie kamień, który posiada najbardziej intensywny wzór. Różnorodność kamieni, które zatopione są w strukturze granitu – to niesamowita forma. Blaty kuchenne z takiego kamienia będą zdecydowanie najbardziej ekskluzywnym elementem pomieszczenia. Wnętrze dzięki takiemu elementowi jak blat kamienny Nero Marinacie, stanie się unikatowe.