Fantasy Quartz

Kolor

Czarny

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , , , ,

Opis produktu

Fantasy Quartz to niezwykle efektowna płyta kwarcowa, której wzór przypomina wzburzone fale. Niepokorna, ale elegancka. Zapraszamy Państwa do zanurzenia się w fantazyjnym wzorze i zapewniamy, że sprawdzi się on doskonale jako niebanalny dodatek do wielu wnętrz, nawet tych zachowawczych. Tak oryginalna i nietuzinkowa, ale zarazem optymalnie elegancka płyta sprawdzi się w wielu aranżacjach, będąc wisienką na torcie w klasycznych i wytwornych wnętrzach.

Kwarcyt jest jednym z najtwardszych minerałów na świecie, dzięki czemu płyta z tego materiału jest bardzo odporna na zarysowania, uderzenia i uszkodzenia termiczne. Warto zwrócić uwagę na te właściwości, bo przecież nie tylko wygląd się liczy, ale i trwałość! Na szczęście w przypadku płyty Fantasy Quartz najlepsze właściwości fizyczne idą w parze z cudownym wyglądem.

Płyty z kwarcytu są idealnym rozwiązaniem do wykorzystania w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest duża trwałość i higieniczność. Kwarcyt jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, a jego gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się brudu.

Proszę tylko wyobrazić sobie, jak efektownie tego rodzaju płyta może się prezentować w siedzibach biur czy jako element wystroju restauracji i innych punktów usługowych. Tak reprezentatywna i niespotykana ozdoba stanie się wizytówką instytucji i będzie świadczyć o doskonałym guście właściciela.