Płytki marmurowe Emperador

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płytki marmurowe Emperador Light, zostały zaimportowane ze słonecznej Hiszpanii. Ten niezwykły marmur posiada jasną barwę, w której otoczeniu będziemy się czuć przytulnie i bezpiecznie. Na ogół jasne kolory stymulują naszą wyobraźnię w taki sposób, że czujemy się jak na łonie natury. Fauna i flora jako design naszego wnętrza ukoi naszą duszę i ciało po całym dniu pracy. Będziemy mogli oderwać się na chwilę od codziennego biegu, a nasz dom stanie się oazą spokoju, do którego będziemy wracać z uśmiechem na twarzy.

 

Płytki marmurowe Emperador zdadzą egzamin na schodach czy parapetach wewnętrznych. Bardzo dobrze prezentować się będą również jako wykończenie kominka lub podłoga w łazience. Na płytkach rozciąga się przyjemny wzór, niczym babie lato beztrosko wijące się w powietrzu i połyskujące w promieniach Słońca.

 

Jaśniejsza siostra Emperadora nie występuje w płycie wielkoformatowej – jednak blat kamienny w łazience można wykonać z ciemnego, a podłogę i ściany z jasnego Emperadora – przeplatając jedynie ciemnym pasem wokół lazienki. Taka opcja skontrastuje nasze wnętrze, a ciemniejszy blat kamienny będzie łatwiejszy do utrzymania w czystości.