Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Przepiękny wzór Viscounta White, który zachwyca swoją intensywnością

Przepiękny wzór Viscounta White, który zachwyca swoją intensywnością

19.10.2015 | Wszystkie aktualności

Nowa dostawa płyt granitowych Viscount White w grubości 3, 5 i 6cm. Serdecznie zapraszamy do Hurtowni Kamienia w Strzegomiu koło Wrocławia. Piękne indyjskie płyty o niesamowitych wzorach, które wzbudzają niecodzienne emocje. Viscount White to zimny odcień kamienia, spełniający wszelkie wymogi na blat kuchenny czy inny blat w każdym pomieszczeniu. Niesamowite wzory, które stworzyła natura na płytach kamiennych, wyglądają niczym wzburzone fale morskie. Taki wzór nada bardzo określonego charakteru w pomieszczeniu. Kamień może ozdobić naszą łazienkę czy kuchnię.

Granit jest bardzo wytrzymałym i mocnym materiałem. Jego właściwości sprawdzają się we wnętrzach, jak i na zewnątrza - przy dużych anomialiach podogowych. Granit jest materiałem, który dobrze przygotowany i zaimpregnowany może stanowić element budowlany na zewnątrz. Schody zewnętrzne nie zostaną uszkodzone z powodu mrozu czy wysokiej temperatury w upalne, letnie dni.

Blaty kamienne to zazwyczaj dość duża powierzchnia, która pozwala na uchwycenie niesamowitego wzoru, jaki prezentuje płyta granitowa. Wcześniej wspomniane wzburzone wzory niczym fale na morzu - będą uwidoczne w całości - wedle indywidualnych upodobań. Wykonawca na różne sposoby może przyciąć i dopasować elementy, tak aby tworzyły jedną całość, harmonijnie współgrającą z otaczającymi ją elementami.

W ofercie posiadamy również płytki granitowe z tego samego materiału o wymiarach 61x30,5x1cm. Mogą stanowić świetnie dopasowaną do blatu posadzkę z kamienia.

Poniżej przedstawiamy płytę granitową z nowej dostawy o grubości 3cm:

Płytki granitowe o wymiarach 61x30,5x1cm:

 

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.