Aranżacja wnętrz biurowych

Poniższe realizacje wykonane zostały za pomocą naszych materiałów przez niezależnych wykonawców

Aranżacja biura z wykorzystaniem kamienia naturalnego

Urządzasz swoje biuro? Planujesz remont obecnego? A może dopiero zastanawiasz się, jak stworzyć piękne, eleganckie i reprezentatywne miejsce pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Aranżacja biura z wykorzystaniem kamienia naturalnego spełni Twoje oczekiwania z kilku powodów. Przede wszystkim kamienie wyróżnia wyjątkowa trwałość. Jeśli więc spędzasz w tym miejscu kilka godzin dziennie, gościsz w nim interesantów i poddajesz pomieszczenie częstej eksploatacji – warto zdecydować się na wnętrze biura wykończone kamieniem.

Czytaj więcej…

Granit, marmur, onyks, trawertyn czy kwarcyt, dostępne w ofercie RR Granity, wyglądają niezwykle elegancko. Dzięki temu odmienią estetykę danego pomieszczenia, podniosą jego prestiż i sprawią, że aranżacja biura będzie przykuwać wzrok. To niezwykle ważne, kiedy chcesz zrobić dobre wrażenie na kontrahentach, ale też czuć się pewnie w swoim miejscu pracy. Zaznaczmy też, że kamień doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacji małego biura, jak i w przestronnych salach. Nie ma też znaczenia, jaki rodzaj działalności prowadzisz – w pracy spędzasz sporo czasu, musisz więc odczuwać maksymalny komfort!

Biuro – inspiracje z kamieniem naturalnym

Miejsce pracy nie może negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie. Warto więc dopasować estetykę do upodobań. Kamienie naturalne dają Ci szerokie spektrum możliwości. Na przykład granity to cały wachlarz kolorystyczny. Jeśli preferujesz aranżację biura w ciepłych odcieniach, mogą Ci się spodobać np. płyty granitowe Antique Gold czy Ivory Gold, z kolei do surowych i zimnych aranżacji wnętrz biurowych polecamy granityAbsolute Black , Cosmic Black czy Belveder.

Również wśród marmurów czeka na Ciebie sporo propozycji z Włoch, Hiszpanii, Indii i Turcji. Różnią się kolorystyką, ale też rysunkiem. Dostępne są modele niemal pozbawione żyłek, np. Cristal White lub Crema Marfil, jak i te z mocnym, charakterystycznym dla marmurów wzorem – np. Nero Marquina czy Grey Wood.

Interesują Cię inne inspiracje do biura? W takim razie koniecznie sprawdź bardzo popularne trawertyny i kwarcyty. Ciekawą propozycją są też onyxy, czyli transparentne kamienie, chętnie wykorzystywane w aranżacjach nowoczesnego biura. Mają piękne barwy, a przepuszczalność światła wprowadza niepowtarzalny klimat do wnętrza.

Aranżacja biura – przykłady

Zastanawiasz się, jak tworzyć aranżacje wnętrz biurowych z kamieniem? Pomysł na biuro masz już od dawna, ale nie do końca wiesz, jak wpleść tam kamień? Po pierwsze, możesz zdecydować się na kamienną podłogę. Doskonale sprawdzą się w tym celu płytki granitowe lub marmurowe. Wyróżnia je trwałość, odporność na uszkodzenia i przede wszystkim design. Wyglądają elegancko, luksusowo i sprawiają, że wnętrze biura nabiera wyjątkowego charakteru. Kolejnym sposobem na wkomponowanie kamienia do aranżacji biura jest stworzenie okładzin ściennych, np. z trawertynu czy kwarcytu. Warto też rozważyć stół z marmurowym blatem albo podświetlany blat onyksowy, który doskonale ociepli pomieszczenie. Możesz również rozważyć wprowadzenie kamienia naturalnego do łazienki albo kuchni w biurze – tam także świetnie się sprawdzą na posadzkach, ścianach czy blatach.

Poznaj naszą ofertę kamieni naturalnych do aranżacji wnętrz biurowych. Zachęcamy też do lektury artykułów, gdzie znajdziesz inspiracje do biura. Podpowiadamy, jaka aranżacja biura będzie najlepsza, by prezentowało się ono stylowo, a jednocześnie było funkcjonalne.