Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Aranżacje

Granity i marmury wykorzystywane są od tysięcy lat i zawsze wyglądają bardzo dobrze. Poza dużymi płytami z marmuru, granitu i trawertynu, mamy dla Ciebie płytki kamienne. Płytki o klasycznych wymiarach. Płytki marmurowe, płytki granitowe i płytki trawertynowe.
O odważne, wyraziste, pełne kontrastów projekty, z marmurem lub granitem w roli głównej, można pokusić się, jeśli dysponujemy dużym metrażem. Kamień może wówczas jednocześnie zdobić posadzki, kominek, a nawet przeobrazić się w niekonwencjonalny obraz na ścianie w nowoczesnym hallu. Doskonale w takiej aranżacji sprawdzą się neutralne beże, wszelkie odcienie miodów, skontrastowane czernią, brudną czerwienią lub przetykane barwnymi żyłkami. Przytulność salonu i wytworność jadalni podkreśli kompozycja szarych i miodowych granitów lub zieleni z paletą kremowych subtelnych marmurów. Dla zwolenników niebanalnych aranżacji polecamy wyjątkowe, odzwierciedlające naturalną fakturę liści, ziemi i żył wodnych - marmury.
Parapety granitowe zyskują coraz większe uznanie inwestorów. Wykonane z naszego granitu podkreślają urodę okna i nadają mu bardziej elegancki wyraz. Zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach, parapet pełni funkcję praktyczną i ozdobną. Parapety wykonane z płyt granitowych, ze względu na swoja urodę i trwałość wymagają, podobnie jak drogocenne kamienie, odpowiedniego montażu i odpowiedniej konserwacji.
Blaty granitowe do kuchni to najczęściej wybierana oferta przez perfekcyjnie panie domu. Blaty granitowe jako centralne miejsce salonów kuchennych to duma każdej gospodyni. Blaty kuchenne z kamienia są trwałe, eleganckie i komfortowe. Sprawdź nasze aranżacje z użyciem różnych blatów granitowych.
Jednym z najprzyjemniejszych elementów w domu jest kominek. Płyta trawertynowa idealnie pasuje na obudowę kominka.
Dla niezwykle wymagających klientów mamy w swojej ofercie Onyxy. To luksusowe kamienie przepuszczające światło. Dzięki ich niepowtarzalnej fakturze, wyglądają na ścianie jak prawdziwe dzieła sztuki.
Jednymi z niezwykle ekscytujących materiałów ostatnich miesięcy, które są wykorzystywane do aranżowania przestrzeni są konglomeraty kwarcowe. Ich największymi zaletami są wytrzymałość i powtarzalność. Konglomeraty są w Polsce nowym materiałem, stworzonym z naturalnych produktów, ale zdobywającym coraz większe uznanie u architektów – projektantów wnętrz i ich klientów. Odkryj piękno Twojego wnętrza.Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.