Konglomerat kwarcowy szary Crema Chiarra

Opis produktu

Kremowy odcień konglomeratu kwarcowego to kolejna propozycja kamienia z naszej kolekcji. Ciepło i blask, które biją od materiału Crema Chiarra kwalifikuje go do każdego pomieszczenia.

Kuchnia z dużym oknem, na podłodze płytki granitowe, na ścianach beżowe kolory z pastelowymi akcentami, duża funkcjonalna wyspa na środku, dwa piekarniki, duża zabudowana lodówka i płyta indukcyjna. Kredens po babci, nieduży stolik na szybki posiłek i świeże zioła w pomarańczowych doniczkach. Blaty wykonane z konglomeratu Crema Chiarra oraz cienkie blaciki na stoliku i kredensie, chroniące drewno przed zniszczeniem. Wspaniała wizja? To może być właście Twoja kuchnia. To tylko jeden z pomysłów, w których można wykorzystać konglomerat kwarcowy.

Płyty konglomeratowe są wykonane w 90% z granitu. Jednostajny wygląd zawdzięczają obróbce produkcyjnej, której zostały poddane we Włoszech. Konglomerat kwarcowy firmy Quarella to materiał najwyższej jakości, który poza odpornością na wysokie temperatury, charakteryzuje się nieprzepuszczalnością. Rozlany olej, gorący kubek czy „kałuża” po czerwonym winie, nie są nam straszne. Dogodność, jaką możemy sobie zafundować dzięki konglomeratowi Crema Chiarra, sprawi, że nasza kuchnia stanie się ulubionym pomieszczeniem w domu.

Płyty z konglomeratu Crema Chiarra dostępne są w grubości 2cm. Crema Chiarra to konglomerat kwarcytowy. Wymiary płyt Crema Chciara to 307x141cm.
Materiał doskonale nadaje się na blaty kuchenne, obudowy kominków, parapety, schody wewnętrzne.