Płyta marmurowa Marina Black

Wymiary5881989 × 587588 cm
Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznacznenie

do wewnątrz, łazienka, salon

Opis produktu

Płyta marmurowa Marina Black to wyjątkowy rodzaj kamienia. Nietypowe ciemne wybarwienie sprawia, że na pierwszy rzut oka przypomina slab granitowy. Na jej powierzchni widać jednak delikatne i szlachetne użylenia – charakterystyczne dla cennego marmuru.
Czarny kolor płyty wyciętej z kamiennego bloku idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, w których stosuje się wyraziste kontrasty. Marina Black tworzy idealne połączenia z białymi elementami wykończeniowymi – zarówno kamiennymi, jak i ceramicznymi. Jest aranżacyjnym strzałem w dziesiątkę przy wykańczaniu łazienki oraz salonu. Jej powierzchnia sprawia, że czerń wygląda wyjątkowo lekko i elegancko. Płyta marmurowa Marina Black pochodzi z Brazylii – kraju, który może poszczycić się bardzo cennymi złożami kamienia. Reprezentuje dzikość gęstej, okrytej płaszczem nocy dżungli. Rysunek wymalowany na jej powierzchni wprowadza do domu egzotykę w najlepszym wydaniu.
Natomiast jakość płyty odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jej wysokie parametry sprawiają, że potrafi spełniać swoje przeznaczenie przez dziesiątki, a przy odpowiedniej impregnacji nawet setki lat. Na tym właśnie polega przewaga naturalnego kamienia nad innymi materiałami wykończeniowymi. Długowieczność marmuru Marina Black w połączeniu z jego niebanalną estetyką daje receptę na gustowne, a jednocześnie trwałe wykończenie.