Płyta marmurowa Marina Black

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płyta marmurowa Marina Black to wyjątkowy rodzaj kamienia. Nietypowe ciemne wybarwienie sprawia, że na pierwszy rzut oka przypomina slab granitowy. Na jej powierzchni widać jednak delikatne i szlachetne użylenia – charakterystyczne dla cennego marmuru.
Czarny kolor płyty wyciętej z kamiennego bloku idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, w których stosuje się wyraziste kontrasty. Marina Black tworzy idealne połączenia z białymi elementami wykończeniowymi – zarówno kamiennymi, jak i ceramicznymi. Jest aranżacyjnym strzałem w dziesiątkę przy wykańczaniu łazienki oraz salonu. Jej powierzchnia sprawia, że czerń wygląda wyjątkowo lekko i elegancko. Płyta marmurowa Marina Black pochodzi z Brazylii – kraju, który może poszczycić się bardzo cennymi złożami kamienia. Reprezentuje dzikość gęstej, okrytej płaszczem nocy dżungli. Rysunek wymalowany na jej powierzchni wprowadza do domu egzotykę w najlepszym wydaniu.
Natomiast jakość płyty odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jej wysokie parametry sprawiają, że potrafi spełniać swoje przeznaczenie przez dziesiątki, a przy odpowiedniej impregnacji nawet setki lat. Na tym właśnie polega przewaga naturalnego kamienia nad innymi materiałami wykończeniowymi. Długowieczność marmuru Marina Black w połączeniu z jego niebanalną estetyką daje receptę na gustowne, a jednocześnie trwałe wykończenie.