Płyta marmurowa Panda White

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płyta marmurowa Panda White to osobliwa i bardzo cenna dekoracja wnętrza. Jej powierzchnię zdobią kontrastujące barwy – biel i czerń. Gdzieniegdzie na jasnym tle pojawiają się ciemne żyłki i różnej wielkości plamy, które w połączeniu z bielą przypominają charakterystyczne futro pandy.
Marmur o takim rysunku jest sprowadzany z Hiszpanii, skąd pochodzą również inne wysoko cenione odmiany, np. Mountain White, Blanco Ibiza, Argos i Portoro Brown. Hiszpańskie marmury na rynku kamieniarskim słyną z wysokiej jakości, o której świadczą rozmaite parametry, np. twardość, nasiąkliwość, odporność na zgniatanie. Panda White na tle innych kamieni wapiennych wypada świetnie, dlatego cieszy się popularnością wśród architektów planujących aranżacje domowych przestrzeni. Sprawdza się przede wszystkim w łazience, ale można wykonać z niej również okładzinę ścienną do salonu czy obudowę kominka.
Płytę marmurową Panda White dzięki luksusowemu wykończeniu powierzchni nierzadko można podziwiać także w miejscach takich jak bogato zdobione wnętrza hotelowe czy nowoczesne sale konferencyjne. To solidny, a ponadto bardzo efektowny materiał na reprezentacyjny blat w pomieszczeniu o funkcjach jadalni czy pokoju gościnnego. W kuchni lepiej niż marmur – nieodporny na działanie kwasów organicznych – sprawdza się granit.
Panda White w naszej hurtowni jest dostępna w postaci slabów o grubości 2 cm – optymalnej do wykonania wszelkiego rodzaju dekoracji, jak również pokryć powierzchni płaskich.