Płyta marmurowa Royal White

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płyta marmurowa Royal White to kwintesencja królewskiego luksusu. Najwyższa elegancja czystej bieli w połączeniu z delikatnymi szarymi bądź jasnobrązowymi żyłkami w niezrównany sposób podkreśla urok klasycznej aranżacji. Royal White pozwala docenić naturalne bogactwo skrywające się w kamieniu. Wnosi do domu świeżość i przyjemny chłód, który staje się atutem zwłaszcza w porze upalnego lata. Otulając wnętrze wszechobecną bielą, podnosi jego walory przestrzenne i wpływa na wrażenie aranżacyjnej lekkości.
W płycie marmurowej Royal White skrywa się najlepsze, co ma do zaoferowania ten szlachetny rodzaj kamienia, a więc trwałość, niska nasiąkliwość, odporność na wysokie temperatury i powolne oddawanie ciepła (np. z ogrzewania podłogowego). Niezwykły marmur z odległej Hiszpanii to idealny wybór zarówno do reprezentacyjnego salonu, jak i do zacisznej łazienki, która dzięki naturalnemu wykończeniu z kamienia może stać się prawdziwą świątynią relaksu.
Płyta marmurowa Royal White nadaje się zarówno do wykonania pokrycia ściennego, jak i blatu łazienkowego. Występuje w wariantach o dwóch grubościach: 1,8 cm oraz 3 cm, które dobiera się zgodnie z przeznaczeniem. Jej wykończenie jest polerowane, co oznacza, że dzięki wysokiemu połyskowi staje się widomym znakiem niebanalnego stylu oraz dobrego smaku. Jest bardzo nowoczesna, a jednocześnie na tyle neutralna, by można było mieć pewność, że nigdy nie przestanie współgrać z wystrojem wnętrza – niezależnie od jego wystroju.