Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Wymarzone wnętrze z kamienia naturalnego

Wymarzone wnętrze z kamienia naturalnego

21.08.2015 | Wszystkie aktualności

Stwórz swoje wymarzone wnętrze z kamienia. Onyxy, marmury czy granity mogą okazać się świetnym i niebanalnym rozwiązaniem w Twoim domu, czy biurze. Wspaniałe formy z kamienia naturalnego to najmodniejsze rozwiązanie ostatnich lat. Stawiamy na naturę, piękno i solidność oraz najwyższą jakość. Wykończenie domu kamieniem onyxowym lub trawertynowym cieszy się powodzeniem. Zainteresowanie granitem i marmurem jest oczywiste - kamień jest bardzo trwałym materiałem, który dobrze wykończony będzie eksploatowany przez długi okres czasu. Oczywistym jest wykonywanie blatów granitowych czy parapetów kamiennych, jednak coraz częściej tworzone są indywidualne rozwiązania w postaci obudowy kominka, okładziny ściennej czy jedynej w swoim rodzaju ozdoby z onyxu. Zapraszamy do przeczytania artykułu o ścianach i posadzkach z kamienia TUTAJ.

W naszej ofercie znajdziecie płytki granitowe najwyższej jakości. Posiadamy także gamę płytek marmurowych i trawertynowych. Dobranie do płytek do blatu łazienkowego czy kuchennego nie będzie problemem.

Poniżej propozycja podświetlonej tafli onyxu w posadzce w połączeniu z płytkami marmurowymi Crema Marfil.

fot. źródło PaniDyrektor.pl

onyx z płytkami marmurowymi Crema Marfil


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.