Płyta marmurowa Badriglio Nuvolato

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płyta marmurowa Badriglio Nuvolato z Hiszpanii to odpowiedź na utrzymujące się od wielu sezonów trendy w zakresie wykończenia domowej przestrzeni. Niewątpliwym hitem od lat są materiały wykończeniowe skąpane w odcieniach szarości. Właśnie taki jest marmur Badriglio Nuvolato z oferty RR Granity.

Czym wyróżnia się prezentowany kamień naturalny? Przede wszystkim zachwyca uniwersalnym i ponadczasowym szarym tłem, ale całość nie pozostaje nudna ani zachowawcza. Estetycznym wyróżnikiem i jakże stylowym dekorem są w tym przypadku białe przerosty i naturalne nacieki o finezyjnych kształtach. Trzeba przyznać, że całość tworzy naprawdę bogaty rysunek, który może ozdobić wybrane wnętrze.

Hiszpański marmur Badriglio Nuvolato to najlepszy wybór, jeśli chcą Państwo cieszyć się praktycznym wnętrzem o oryginalnym, eleganckim, wręcz luksusowym charakterze. Zawsze modne szarości pięknie komponują się w przestrzeniach klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich czy loftowych, nadając im nutę wysublimowanego, designerskiego smaku w najlepszym wydaniu.