Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Promocje

Promocje

Płytki granitowe, marmurowe czy trawertynowe wcale nie muszą być drogie. Dobre kamienie z całego świata możesz mieć również w swoim domu. Zobacz co dzisiaj możesz wybrac do Twojej Łazienki w dobrej cenie!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu promocyjne ceny płytek granitowych, marmurowych, trawertynowych z kolekcji płytek kamiennych RR Granity. Przedstawiamy nowe niższe ceny płytek granitowych, marmurowych oraz płytek  trawertynowych.

Na szczególną uwagę zasługują nowe niższe ceny płytek podłogowych i ściennych, które zostały objęte ofertą wyprzedażową. Przedstawiona oferta promocyjna i wyprzedażowa na płytki granitowe, marmurowe i trawertynowi ważna jest do wyczerpania zapasów.

W celu sprawdzenia aktualnego stanu magazynowego dostępnych płytek prosimy o kontakt z naszymi oddziałami: Strzegom ( okolice Wrocławia ), Katowice, Łódź oraz Sufczyn (okolice Brzeska).

Aby zapoznać się z pełną gamą kolorystyczną płytek granitowych, marmurowych, trawertynowych dostępnych w naszej ofercie sprzedażowej zapraszamy do naszych oddziałów, aby móc na żywo obejrzeć rzeczywistą barwę i wzory dostępnych płytek  granitowych, marmurowych oraz trawertynowych.

Niebanalna kolorystyka płytek podłogowych i ściennych RR Granity przenosi w świat odległych egzotycznych krajów, porusza wyobraźnie, a jednocześnie daje szansę wyrazić siebie w nowoczesnych i funkcjonalnych aranżacjach. Tkwiący w płytkach granitowych, marmurowych i trawertynowych RR Granity potencjał stwarza, szereg możliwości. Płytki granitowe, marmurowe i trawertynowi firmy RR Granity to propozycja dla tych, którzy spragnieni są oryginalności i elegancji. Płytki kamienne z oferty firmy RR Granity to doskonały pretekst do zabawy formą i ćwiczenia wyobraźni.


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.