Płyta granitowa Grey G603

Kraj pochodzenia

Chiny

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Klasyk wśród klasyków. Chiński granit o kodzie G603 to jeden z najbardziej znanych i chętnie zamawianych granitów wśród polskich klientów. Nie da się ukryć, że jego wszechstronność, stonowany wygląd oraz przystępna cena to kryteria, które sprawiają, że jest materiałem uwielbianym przez deweloperów, ale i klientów indywidualnych. GREY G603 charakteryzuje się jasno-szarą barwą, nakrapianą czarnymi oczkami. Najwyższa jakość i odporność na czynniki atmosferyczne, które charakteryzują ten kamień naturalny – w połączeniu z klasyczną, naturalną strukturą, powodują, że GREY G603 ma szerokie zastosowanie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płytki z tego granitu to częsty widok na schodach czy tarasach. Oczywiście doskonale wygląda również w aranżacji pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka czy reprezentatywny salon.

Czy wiedzą Państwo, że tradycja wykorzystywania granitu sięga już starożytności? Wówczas był on wykorzystywany do budowy monumentalnych budowli, takich jak np. greckie świątynie.

Dzisiaj granit jest wykorzystywany przede wszystkim do wykończenia wnętrz i elewacji budynków, ale również do budowy posadzek i schodów. Płyty granitowe, tak wszechstronne jak GRAY G603, często pojawiają się w projektach czołowych architektów ze względu na swoją elegancką i uniwersalną stylistykę oraz trwałość.