Płyta granitowa Imperial Ivory

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Imperial Ivory – nie sposób opisać piękna tego kamienia. Jasna barwa – często wybierana na blaty granitowe do kuchni bądź łazienki, urozmaicona została brzoskwiniowymi akcentami. Materiał ten kojarzy się z lekkością, naiwnością i czystością. Jego subtelność nada świeżości każdemu wnętrzu. Blaty granitowe z tego materiału na pewno Was zadowolą. Ich unikalna struktura sprawia, że blaty granitowe są niepowtarzalne. Niemożliwe staje się, by ktokolwiek na świecie posiadał takie same blaty granitowe. Mało tego, materiał ten śmiało można wykorzystać na parapety granitowe. W delikatnym i eleganckim wnętrzu, brzoskwiniowe akcenty zgrają się idealnie

 

Marmury granity z całego świata, są hitem stylizacji wnętrz ostatnich lat. Moda na naturalne materiały wzrasta z miesiąca na miesiąc. Marmury granity z naszej hurtowni mogą być wykorzystywane m.in. na blaty granitowe. Granity stanowią element budowlany wnętrz ale zastosować je można na zewnętrzne elementy jak elewacja. W ofercie posiadamy również płytki granitowe, które uświetnią każdą posadzkę. Różnorodność barw i struktur oraz wzorów, które posiadają marmury granity, sprawia, że stają się najbardziej wyjątkowym elementem wykończenia naszego domu.

 

Materiał ten posiadamy obecnie w ofercie promocyjnej. Oferta nie dyskwalifikuje do wykorzystania materiału na blaty kamienne. Jest to końcówka kolekcji, która bardzo dobrze służyć może jako blaty kuchenne. Jasny kolor zawsze pasuje do wnętrza. Można dopasować go z odpowiednimi dodatkami czy frontami mebli. Różne konfiguracje blatów kamiennych z posadzką wykonaną z płytek granitowych mogą stanowić oryginalną i niepowtarzalną część domu.