Płyta granitowa Multicolor Wenezuela

Kraj pochodzenia

Wenezuela

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Multicolor Red Wnezuela, jak nazwa wskazuje, to kamień w czerwonej barwie, pochodzący z Wenezueli. Multicolor sugeruje nam, że blaty granitowe nie będą jednolicie czerwone. Blaty granitowe z multicoloru będą posiadać ciekawe ułożenie czerwonych i czarnych ornamentów, które dodają kamieniowi pikanterii. Blaty granitowe pochodzące z Wenezueli, to nie sen czy mrzonka – teraz może być to realna rzecz, w zasięgu ręki. Naszą sugestią jest również wykorzystanie tego materiału na parapety granitowe, które ozdobić można paprocią. Parapety granitowe można wykorzystać na wykończenie zewnętrzne naszego domu.
Marmury granity to nie tylko płyty wielkoformatowe. Do Waszego wyboru w naszych czterech oddziałach są płytki granitowe o wymiarach 61 x 30,5cm oraz 60 x 60cm. Posiadamy też płytki marmurowe o wymiarach 60 x 60cm i 60 x 40cm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ta czerwień jest bardziej głęboka niż w przypadku kamienia indyjskiego. Oczywiście materiał ten także nadaje się na wyroby budowlane takie jak blaty granitowe i schody zewnętrzne. Świetna propozycja, ukazująca całe piękno granitu. Nasza bogata oferta pozwoli na dobór płytek kamiennych nawiązujących kolorystycznie do blatu kuchennego, lub znim współgrające.